Waterketel
Prachtige waterketel, gemaakt van emaillen.
De waterketel is ideaal voor het maken van een kopje thee of koffie (slow coffee).
De ketel heeft een speciaal ontwikkelde schenktuit wat essentieel is voor een goed kopje thee en/of koffie.
De waterketel is uitgerust met een grote uitloop waardoor het water veel lucht krijgt tijdens het gieten. Dit zorgt ervoor dat de theeblaadjes kunnen "springen" en dit geeft een heerlijke smaak. Je kunt met deze ketel goed gedosseerd gieten en de warmte geleiding van de waterketel is extreem snel en hierdoor energie besparend. De vorm in de uitloop helpt voorkomen dat er te veel water uitkomt tijdens het schenken.
- Inhoud 0.8 liter
- Materiaal: Emaillen, hout en RVS
- Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie
- Eenvoudig schoon te maken
- Geschikt voor de vaatwasser
Bij de productie van de waterketel worden natuurlijke bronnen gebruikt zoals staal, kwarts, klei, veldspar, borax en soda.
Emaillen is niets anders dan een soort glas dat bij 840°C is vastgesmolten op een basis van ijzer. De waterketel heeft een zeer glad, niet poreus oppervlak dat geen stoffen afgeeft.
Verhit de waterketel nooit zonder inhoud en zorg ervoor dat de vloeistof nooit helemaal verdampt.
Het glasoppervlak van emaillen remt niet alleen bacteriën, maar is ook zeer eenvoudig te reinigen. De ketel is geschikt voor de vaatwasser maar om een langdurige glans te behouden adviseer ik de waterketel met de hand te wassen.
Vragen? Email | Whatsapp | Instagram